SPEC LIN SW1201500-W01 AC DC ADAPTER 12V 1.5A POWER SUPPLY
  • Model: SPEC LIN SW1201500-W01 AC DC A
Add to Cart:
Condition: New - Works
Content: One Adapter only
Manufacturer: Spec Lin
Model Number: SW1201500-W01
Part Number: E218367
Input Voltage: 100-240V AC 50-60Hz 0.5A MAX
Output: 12V DC / 1.5A
Connector: round barrel
Dimension: 6.5 x 4.5 x 3 cm approx.
Pin Dimension: 2.3 x 5.3 x 9.9 mm approx.
Weight: 120 grams.
To Use with:
(Item can be similar if exact match not available)
Please Research yourself with compatibility of your apparatus.
""DO NOT THINK ITS NEW IT IS nicely NEW""
Some times Part no. Model no. or serial no. may or may not same but product will be compatible.
Please check product documentation for compatibility prior to purchase.
Information's are here for your reference only and accuracy can not be guaranteed
Copyright 2007 - 2010 All rights reserved