SPEC LIN SW60-19003160-U AC ADAPTER 19VDC 3.16A NEW 2.5x5.4x11
  • Model: SPEC LIN SW60-19003160-U AC AD
Add to Cart:
SPEC LIN SW60-19003160-U AC ADAPTER 19VDC 3.16A NEW -( )- 2.5x5.5x11.9mm 90 DEGREE RIGHT ANGLE ROUND BARREL - ----C---- POWER SUPPLY
100-240V~ 2A 50-60Hz