SPEC LIN L5A-120120R AC ADAPTER 12V DC 1200MA POWER SUPPLY
  • Model: SPEC LIN L5A-120120R AC ADAPTE
Add to Cart:
Condition: New - Works
Content: One Adapter only
Manufacturer: SPEC LIN
Model Number: L5A-120120R
Input Voltage: 120VAC ~ 60Hz 0.3A
Output:12V 1200mA - ----C----
Connector: 90 Degree Right Angle Round Barrel
Pin Dimension: 2 x 5.5 x 10 mm approx.(AxBxC)
A Inner diameter - 2mm
B Outer diameter - 5.5mm
C Length - 10mm