SPEC LIN L4D-180050 18VAC 500mA 11.5W AC ADAPTER CLASS 2 POWER
  • Model: SPEC LIN L4D-180050 18VAC 500m
Add to Cart:
SPEC LIN L4D-180050 18VAC 500mA 11.5W AC ADAPTER CLASS 2 POWER POWER SUPPLY
Condition: New - Excellent
Content: One Adapter only
Manufacturer: SPEC LIN
Model Number: L4D-180050
Part Number: E192841
Compatible: JUTAI JT-DC18V400 18VAC 400mA
Input: 120Vac ~ 60Hz, 11.5W
Output: AC ~ 18V 500mA
Connector: ROUND BARREL
Pin Size:2.5 x 5.5 x 9.6 mm aprox