FP AD4120-12-500 AC AC ADAPTER 12VAC 500mA -(+)- 2.5x5.5mm
  • Model: FP AD4120-12-500 AC AC ADAPTER
  • 668 Units in Stock
Add to Cart:
FP AD4120-12-500 AC AC ADAPTER 12VAC 500mA -(+)- 2.5x5.5x9.4mm STRAIGHT ROUND BARREL ITE POWER SUPPLY 120VAC 60Hz 10.0W E144991