Genuine Vista 12V 5.0A 60W 5.5mm x 2.1mm AC Power Adapter Charger PSU VPSU12UNIV Brand Vista Compatible Brand Vista Com
  • Model: Genuine Vista 12V 5.0A 60W 5.5
Add to Cart:
Genuine Vista 12V 5.0A 60W 5.5mm x 2.1mm AC Power Adapter Charger PSU VPSU12UNIV
Brand
Vista
Compatible Brand
Vista
Compatible With
Type
Power Adapter
Voltage
12 V
Output Current
5.0 A
Model
0
MPN
Does not apply
Colour
Black