GARITY HK41U-12-500 AC ADAPTER 12VDC 500mA CLASS 2 POWER SUPPLY
  • Model: GARITY HK41U-12-500 AC ADAPTER
Add to Cart:
Condition: New
Content: One Adapter only
P/N: E220859
INPUT: 120V AC 60Hz 10W
OUTPUT: 12VDC 500mA - ---C---
Connector: STRAIGHT BARREL PLUG
Pin Size: 2.1 x 5.5 x 12.1mm