DELPHI TEAD-57-121800U AC DC ADAPTER 12V 1.8A POWER SUPPLY
  • Model: DELPHI TEAD-57-121800U AC DC A
Add to Cart:
Content: One Adapter only
Condition: New - Works
Product Features
Manufacturer: DELPHI
Model Number: TEAD-57-121800U
Compatible: TECHNICS
Input Voltage: 120V AC 60Hz 34W
Output: 12V === 1.8A - ----C----
Connector: Round Barrel
Pin Dimension:2.1 x 5.5 x 12 mm approx.