NEW Original 20V 11.5A A17-230P1B For MSI GS66 Stealth 11UG-605 230W AC Adapter Compatible Brand For MSI Bundled Items
  • Model: NEW Original 20V 11.5A A17-230
Add to Cart:
NEW Original 20V 11.5A A17-230P1B For MSI GS66 Stealth 11UG-605 230W AC Adapter
Compatible Brand
For MSI
Bundled Items
Power Cable
Color
Black
Output Current
11.5A
Max. Output Power
230.0W