DELPHI 41-6-1000D AC ADAPTER 6VDC 1000mA SKYFi SKYFi2 XM Radio
  • Model: DELPHI 41-6-1000D AC ADAPTER 6
Add to Cart:
DELPHI 41-6-1000D AC ADAPTER 6V DC 1000mA POWER SUPPLY CLASS 2 For Delphi SKYFi SKYFi2 XM Radio CD Audio System
Condition: New
Content: One Adapter only
Manufacturer: DELPHI
Model Number: 41-6-1000D
Part Number: EIA 363 0535 S
Input Voltage: 120V ~ 12W 60Hz
Output: 6V === 1000mA 1A
Connector: Round Barrel
Pin Dimension: 1.8 x 4 x 10 mm approx. (IDxODxL)