COMPAQ UP04012010 AC ADAPTER 5V 2A 12V 2.3A LAPTOP LCD POWER SUP
  • Model: COMPAQ UP04012010 AC ADAPTER 5
Add to Cart:
COMPAQ UP04012010 AC ADAPTER 5V 2A 12V 2.3A LAPTOP LCD POWER SUPPLY 6 PIN DIN
Condition : NEW
Content : One Adapter only
Manufacturer : COMPAQ COMPUTERS
Model: UP04012010
P/N: 91-56705
SERIES 643P
99-10
INPUT: 100V-240V 50/60HZ 1.2A
OUTPUT: DC 5V 2A 12V 2.3A