APD 12V 2.5A Asian Power Devices WA-30B12FU AC Adapter 5V-12V WA-30B12FU Products specifications Model WA-30B12FU It
  • Model: APD 12V 2.5A Asian Power Devic
Add to Cart:
APD 12V 2.5A Asian Power Devices WA-30B12FU AC Adapter 5V-12V WA-30B12FU
Products specifications
Model WA-30B12FU
Item Condition new
Part Description 12V 2.5A, Barrel 5.5/2.5mm, US 2-Pin Plug
Part Number WA-30B12FU
Warranty 24 Month(s)
Model Type 12V 2.5A, 5.5/2.5mm, US 2-Pin, WA-30B12FU
Info 3 Input Current: AC 100V to AC 240V