APD 12V 2.5A Asian Power Devices WA-30J12FU AC Adapter WA-30J12FU, White Products specifications Model WA-30J12FU Ite
  • Model: APD 12V 2.5A Asian Power Devic
Add to Cart:
APD 12V 2.5A Asian Power Devices WA-30J12FU AC AdapterĀ  WA-30J12FU, White
Products specifications
Model WA-30J12FU
Item Condition New
Part Description 12V 2.5A, Barrel 5.5/2.5mm, US 2-Pin Plug
Part Number WA-30J12FU, White
Warranty 24 Month(s)
Model Type 12V 2.5A, 5.5/2.5mm, US 2-Pin, WA-30J12FU
Info 3 Input Current: AC 100V to AC 240V