CINCON TRG70A240 AC ADAPTER 24Vdc 3A USED 2.5x5.5mm -(+)- Round
  • Model: CINCON TRG70A240 AC ADAPTER 24
Add to Cart:
CINCON TRG70A240 AC ADAPTER 24Vdc 3A USED 2.5x5.5mm -(+)- Round Barrel POWER SUPPLY
100-240V 0.7A 47-63Hz
2.5x5.5x12mm -(+)- Round Barrel