CIRCUT KSAH1800250T1M2 AC ADAPTER 18VDC 2.5A 45W USED -(+) 2.2x5
  • Model: CIRCUT KSAH1800250T1M2 AC ADAP
Add to Cart:
CIRCUT KSAH1800250T1M2 AC ADAPTER 18VDC 2.5A 45W USED -(+) 2.2x5.5mm ROUND BARREL SWITCH MODE POWR SUPPLY 100-240VAC 60Hz 1.2A 90W E215890
Pin Dimension: 2.2x5.5x12mm Round Barrel