ALTEC LANSING PS012001502 AC ADAPTER 12Vdc 1500mA 2x5.5mm -( ) U
  • Model: ALTEC LANSING PS012001502 AC A
Add to Cart:
ALTEC LANSING PS012001502 AC ADAPTER 12Vdc 1500mA 2x5.5mm -( ) New 96-250vac POWER SUPPLY
Content: One Adapter only
Condition: New - Works
Manufacturer: ALTEC LANSING
Model Number: PS012001502
Input Voltage: 96-250V AC 47-63Hz
Output:dc 12V === 1500mA 1.5A
Connector: Round Barrel
Pin Dimension: 2 x 5.5 x 11mm