ALTEC LANSING MAU48-15-800D1 AC ADAPTER 15VDC 800mA -( ) 2x5.5mm
  • Model: ALTEC LANSING MAU48-15-800D1 A
Add to Cart:
ALTEC LANSING MAU48-15-800D1 AC ADAPTER 15VDC 800mA -( ) 2x5.5mm New 120vac 25W POWER SUPPLY
Condition: New - Works
Content: One Adapter only
Product Features:
Type : AC DC ADAPTER / POWER SUPPLY
Brand: ALTEC LANSING
Model: MAU48-15-800D1
Compatible: ATLINKS USA 5-2575 , ECU150050, 15VDC 500mA
Input : 120V 60Hz 25W
Output : DC 15V 800mA- ---C---
Connector type: Round Barrel
Size of pin: 2 x 5.5 x 12 mm (AxBxC)