Genuine Lorex 12V 2.5A Camera power supply with 8 way splitter BX1202500 Connection Split/Duplication: 1:2 Type: AC/
  • Model: Genuine Lorex 12V 2.5A Camera
Add to Cart:
Genuine Lorex 12V 2.5A Camera power supply with 8 way splitter BX1202500
Connection Split/Duplication:
1:2
Type:
AC/DC Adapter
Features:
Powered
MPN:
BX1202500
Model:
BX1202500
Output Voltage:
12 V
Brand:
Lorex
Open box, Fully tested and working.
Model: BX1202500
Input: 100-240V AC
50-60Hz
Output: 12V-- 2.5A DC