Xbox Delta DPSN-96DP Bare PCB ATX Proprietery Power Supply Inter
  • Model: Xbox Delta DPSN-96DP Bare PCB
QuantityDiscount Price
 Sold Out
Xbox Delta DPSN-96DP Bare PCB ATX Proprietery Power Supply Internal 96Watts PSU
Condition: New - Excellent working - Pulled from working enviroment
Content: One Power Supply unit only
Please Note : This item present here for USA and Canadian 110VAC version only
Delta Electronics Model:DPSN-96DP
P/N.: 2954015010
MS P/N.: X01292-008
MAX. OUTPUT POWER 96W
AC INPUT: 100-127V ~ 2.3A 50/60Hz.
DC OUTPUT:
5V 13.6A
5V Aux 3.6A
12V Aux 0.8A
Connectors:
20 Pins Main Power: 1 [ : : : : : : : : : : ]
4 Pin HDD Power : 1 ( ■ ■ ■ ■ )