Xbox Delta DPSN-96BP Bare PCB ATX Proprietery Power Supply Inter
  • Model: Xbox Delta DPSN-96BP Bare PCB
QuantityDiscount Price
 Sold Out
Xbox Delta DPSN-96BP Bare PCB ATX Proprietery Power Supply Internal 96Watts PSU
Condition: New - Excellent working - Pulled from working enviroment
Content: One Power Supply unit only
Please Note : This item present here for USA and Canadian 110VAC version only
Delta Electronics Model: DPSN-96BP
P/N.: 2954010808
MS P/N.: X01361-001
MAX. OUTPUT POWER 96W
AC INPUT: 100-127V ~ 2.3A 50/60Hz.
DC OUTPUT:
5V 13.2A
12V 1.2A
3.3Vsb 0.075A
3.3V 4.8A
Connectors:
20 Pins Main Power: 1 [ : : : : : : : : : : ]
4 Pin HDD Power : 1 ( ■ ■ ■ ■ )