WB-18D12FU APD/Asian Power Devices WB-18D12FU AC Adapter 5V-12V Products specifications Info 3 AC Input: 100-240V 50/60
  • Model: WB-18D12FU APD/Asian Power Dev
Add to Cart:
WB-18D12FU APD/Asian Power Devices WB-18D12FU AC Adapter 5V-12V
Products specifications
Info 3 AC Input: 100-240V 50/60HZ
Part Description 12V 1.5A, Barrel 5.5/2.5mm, US 2-Pin Plug