PHIONG PSA21R-180 AC ADAPTER 18VDC 1.11A Used 2.7 x 5.4 x 10.4 m
  • Model: PHIONG PSA21R-180 AC ADAPTER 1
Add to Cart:
PHIONG PSA21R-180 AC ADAPTER 18VDC 1.11A New 2.7 x 5.4 x 10.4 m
PHIONG PSA21R-180 AC ADAPTER 18VDC 1.11A New 2.7 x 5.4 x 10.4 mmStraight Round Barrel ITE Power Supply 100-240VAC ~ 1A 50-60Hz