Terayon AD-48101200D 9200033 AC ADAPTER 10V DC 1200mA ITE POWER
  • Model: Terayon AD-48101200D 9200033 A
Add to Cart:
Terayon AD-48101200D 9200033 AC ADAPTER 10V DC 1200mA ITE POWER SUPPLY for Hub Router Subwoofer SPEAKER
CONDITION: New - Excellent - Working
Content : One Adapter only
Model #: AD-48101200D
Part No.: 9200033
Input: 110V AC 60Hz. 0.3mA
Output: 10V DC 1.2A - ----C----
output Connector Type: Round Barrel 2 x 5.5 x 10 mm approx.
Dimension: 80 x 56 x 48 mm approx.