TECHNICS TEAD-48-091000U AC ADAPTER 9VAC 1000mA POWER SUPPLY
  • Model: TECHNICS TEAD-48-091000U AC AD
Add to Cart:
TECHNICS TEAD-48-091000U AC ADAPTER 9V AC 1000mA POWER SUPPLY FOR SPEAKER
Condition: New - Excellent
Content: One Adapter only Nothing else.
Type: AC DC ADAPTER / POWER SUPPLY
Brand / Manuf.: TECHNICS
Model #: TEAD-48-091000U
P/N: E159614
INPUT: 120VAC 60Hz 15W
OUTPUT: 9VDC 1A ,~ ----C---- ~
Connector: 3.5 mm round pin ( LikeMono AudioJack )