TA-28-09200 AC ADAPTER 9V 200mA CLASS 2 TRANSFORMER
  • Model: TA-28-09200 AC ADAPTER 9V 200m
Add to Cart:
Condition: New - Works
Content: One Adapter only
Input : AC 120V 60Hz
Output: AC 9V 200mA
Connector: ROUND BARREL
PIN SIZE: 2 x 5.5 x 12.2mm