T41-090800-A020B AC ADAPTOR 9VAC 800mA ~(~) 2.5x5.5mm 120Vac PLU
  • Model: T41-090800-A020B AC ADAPTOR 9V
Add to Cart:
T41-090800-A020B AC ADAPTOR 9VAC 800mA ~(~) 2.5x5.5mm 120Vac PLUG IN POWER SUPPLY CLASS 2 TRANSFORMER
Condition: New - Works
Content: One Adapter only
Manufacturer:
Model Number: T41-090800-A020B
P/N: 52-00057
Input Voltage: 120VAC ~ 60Hz 150mA
Output Voltage: 9VAC ~ 800mA
Connector: Round Barrel
Pin Dimension: 2.5 x 5.5 x 9.6 mm approx