SHIP MEAN WELL AC/DC Switching Power Adapter GS280A24-C4P 24V 11.67A Brand: meanwell model: GS280A24-C4P Up for auc
  • Model: SHIP MEAN WELL AC/DC Switching
Add to Cart:
SHIP MEAN WELL AC/DC Switching Power Adapter GS280A24-C4P 24V 11.67A
Brand:
meanwell
model:
GS280A24-C4P
Up for auction with Fast SHIPPING* is for this MEAN WELL AC/DC Switching Power Adapter GS280A24-C4P 24V 11.67A 280.08W