Shenzhou original full Han FSP power adapter FSP250-RBAN2 19V13.15A round mouth four-pin 250W Produced by FSP, Taiwan.
  • Model: 5.5*2.5 mm
Add to Cart:
Shenzhou original FSP power adapter FSP250-RBAN2 19V13.15A round mouth 5.5*2.5 mm 250W
【Brand】: Quanhan FSP Genuine Company
【Model】: FSP250-RBAN2
【Output parameters】: 19V 13.15A
【Interface Type】: 5.5*2.5 mm