SHENZHEN SUN-1200250B3 AC ADAPTER 12VDC 2.5A USED -(+) 2x5.5x12m
  • Model: SHENZHEN SUN-1200250B3 AC ADAP
Add to Cart:
SHENZHEN SUN-1200250B3 AC ADAPTER 12VDC 2.5A USED -(+) 2x5.5x12mm ROUND BARREL SWITCHING POWER SUPPLY 100-240VAC~ 50/60Hz 0.9A E355255