SHENZHEN RD1200500-C55-8MG AC ADAPTER 12VDC 1A USED -(+) 2x5.5
  • Model: SHENZHEN RD1200500-C55-8MG AC
Add to Cart:
SHENZHEN RD1200500-C55-8MG AC ADAPTER 12VDC 1A USED -(+) 2x5.5x9mm ROUND BARREL CLASS 2 POWER SUPPLY 100-240VAC~50/60Hz 0.6A E30650B RK120100-UC5C-HH00 RD1201000-C55-HMG