Radio Systems PetSafe NF10V-075C-DC 2pin Power Adapter Collar Charger 10V 0.375A Custom Bundle: No Compatible Brand:
  • Model: Radio Systems PetSafe NF10V-07
Add to Cart:
Radio Systems PetSafe NF10V-075C-DC 2pin Power Adapter Collar Charger 10V 0.375A
Custom Bundle:
No
Compatible Brand:
PetSafe
Voltage:
10 V
Unit Quantity:
1
Type:
AC & DC
Compatible Model:
NF10V-075C-DC
Manufacturer Warranty:
1 month
MPN:
Brand:
Radio Systems
Output Current:
0.375 A
UPC:
Does not apply
Brand: Radio Systems
Model: NF10V-075C-DC
Output: 10V 0.375A