Quanhan FSP 24V 15A power adapter DC24VV360W charging cable printer LED light display transformer Brand: Quanhan FSP P
  • Model: Quanhan FSP 24V 15A power adap
Add to Cart:
Quanhan FSP 24V 15A power adapter DC24VV360W charging cable printer LED light display transformer
Brand: Quanhan FSP
Power Adapter Model; FSP-360-AAAN1
Input voltage: 100-240V50/60HZ (global voltage input)
Output voltage: 24V
Power: 15A / 360W