12V POWER SUPPLY AC ADAPTER FOR KORG KAOSS PAD KP2 KP3 Model: ZW12V1A25RD Max. Output Power: 12W Brand: Unbranded
  • Model: 12V POWER SUPPLY AC ADAPTER FO
Add to Cart:
12V POWER SUPPLY AC ADAPTER FOR KORG KAOSS PAD KP2 KP3
Model:
ZW12V1A25RD
Max. Output Power:
12W
Brand:
Unbranded
Output Voltage:
12V
Type:
AC/DC Adapter
UPC:
Does not apply
Features:
Input: 100-240v ~ 0.6A 50-60Hz
Output: 12V 1A 12W
Connector Size: 3.0mm x 5.5mm with Center Pin
Adapter
Condition: New
Packaging: Bulk Packaging
Package Contents:
1 x 12V 1A 12W Adapter with 3.0mm x 5.5mm with Center Pin Tip Size
Product Description:
12V 1A 12W ZW12V1A25RD Replacement Adapter. Comes with 1 year seller warranty. Use for all compatible device. Please check your user/Manual Guide for Compatiblity