PHIHONG PSA15W-120 AC ADAPTER 12VDC 1.25A 91-59026 Power Supply
  • Model: PHIHONG PSA15W-120 AC ADAPTER
Add to Cart:
Condition: New Excellent
Content: One Adapter only
Type : AC ADAPTER / POWER SUPPLY
Brand / Manuf. : PHIHONG
Model # : PSA15W-120
P/N. / Ref. : 91-59026
Compatible P/N : 163444-001, X-Rite SE 30-87
Input Voltage : AC 100-240V ~ 32-42VA 50/60Hz
Output Voltage : 12V - ---c---
Connector : Round Barrel Pin
Output Ampere : 1.25A
PIN SIZE: 2.5 x 5.5 x 10 mm (AxBxC)