NEXTAR SAW-1201000 AC ADAPTER 12V 1000mA I.T.E POWER SUPPLY 100
  • Model: NEXTAR SAW-1201000 AC ADAPTER
Add to Cart:
NEXTAR SAW-1201000 AC ADAPTER 12V 1000mA I.T.E POWER SUPPLY 100 - 240V~ 50 - 60 Hz 0.5A 90 Degree Right Angle Pin 1.3 x 3.6 x 9.7 mm