NEW LINKSYS MKD-48121000 AC ADAPTER 12V DC 1000mA POWER SUPPLY
  • Model: LINKSYS MKD-48121000 AC ADAPTE
Add to Cart:
LINKSYS MKD-48121000 AC ADAPTER 12V DC 1000mA POWER SUPPLY
CONDITION: NEW - WORKING
CONTENT: ONE ADAPTER ONLY
* MANUFACTURER:LINKSYS
* MODEL NO.:MKD-48121000
* INPUT Voltage: 120v AC 60hZ 0.3A
* OUTPUT Voltage: 12v DC 1000mA
* CONNECTOR TYPE: 90 degree Right angle Round Barrel - ---C---
* CONNECTOR SIZE:2 x 5.5 x 9.7 mm(AxBxC)
A Inner diameter - 2mm
B Outer diameter - 5.5mm