New OEM BIron BI18-120150-I AC/DC Adapter 12V 1.5A Switching Power Supply Connection Split/Duplication: 1:2 Type: AC/
  • Model: New OEM BIron BI18-120150-I AC
Add to Cart:
New OEM BIron BI18-120150-I AC/DC Adapter 12V 1.5A Switching Power Supply
Connection Split/Duplication:
1:2
Type:
AC/DC Adapter
Features:
Powered
Compatible Model:
Universal
Cable Length:
4 ft
MPN:
BI18-120150-I, 12V 1.5A, AC Adapter, Genuine AC Power Adapter, Plug In
Connector A:
4 Pin
Connector B:
2-Contact AC Male US
Output Voltage:
12 V
Brand:
BIron
Brand: BIron
Model: BI18-120150-I
Input: 100-240V~0.8A 50/60Hz
Output: 12V 1.5A
Wattage: 18W