New In Box MEAN WELL GS280A24-C4P Power Adapter 24V 11.67A 280.08W Brand: MEAN WELL MPN: 3TB41220XQ0 Model: 3TB41
  • Model: New In Box MEAN WELL GS280A24-
Add to Cart:
New In Box MEAN WELL GS280A24-C4P Power Adapter 24V 11.67A 280.08W
Brand:
MEAN WELL
MPN:
3TB41220XQ0
Model:
3TB4122-0XQ0
Product Description
Product Feature
· MEAN WELL GS280A24-C4P
· Power Adapter
· New In Box
Product Specifications
Brand Name
MEAN WELL
Model No.
GS280A24-C4P
Type
Power Adapter
Output Power (W)
280
Output Voltage (V)
24
Condition
New In Box
Package Content
· 1 x New In Box MEAN WELL GS280A24-C4P Power Adapter 24V 11.67A 280.08W.