LI SHIN 0405B20220 AC Adapter 20VDC 11A -( ) Used 5x7.4mm Tip i
  • Model: LI SHIN 0405B20220 AC Adapter
Add to Cart:
LI SHIN 0405B20220 AC Adapter 20VDC 11A -( ) New 5x7.4mm Tip i
LI SHIN 0405B20220 AC Adapter 20V DC 11A -( ) New 5x7.4mm Tip in 220W Lite-On Power Supply for Alienware Area-51 M17
Condition: New
Content: One Adapter only
Manufacturer: LiShin International Enterprise Corp.
MODEL Dell Part Number (DP/N): 0405B20220
Input: 100-240VAC ~ 50-60Hz, 3A
Output: DC 20V=== 11A - ---C---
Connector: ROUND BARREL
Plug Size/Dimension: 5 x 7.4 x 12 mm