LI SHIN 0405B20220 AC Adapter 20VDC 11A 4Pin (: :) 10mm 220W 100
  • Model: LI SHIN 0405B20220 AC Adapter
Add to Cart:
LI SHIN 0405B20220 AC Adapter 20V DC 11A 4Pin (: :) 10mm 220W 100-240Vac Lite-On Power Supply for Alienware Aurora M7700
Condition: New - Stayed in shelf long may looks New
Content: One Adapter only
Manufacturer: LiShin International Enterprise Corp.
MODEL Dell Part Number (DP/N): 0405B20220
Compatible Part No: 0405B20220,PA-1221-03 , SYS-BJJEKJF , 20K19-A601 , 20N19LF-C203
Patent:
JPN 3104580
GMY 202004005218. 0
TWN M254007
USA 10/829969
CHN 200420007478. 9
Hipower Part Number A84F19
Lite-On Genuine PA-1221-03
Input: 100-240VAC ~ 50-60Hz, 3A
(: :) Output: DC 20V=== 11A
Pin 1,2 = 20V
Pin 3,4 = GND
Connector: Mini din 4Pins 10mmPlug