LEI Adapter 481208OO3CT 12VDC 800mA I.T.E. Power Supply Black MPN: 481208OO3CT Model: 481208OO3CT Output Voltage: 1
  • Model: LEI Adapter 481208OO3CT 12VDC
Add to Cart:
LEI Adapter 481208OO3CT 12VDC 800mA I.T.E. Power Supply Black
MPN:
481208OO3CT
Model:
481208OO3CT
Output Voltage: 12V Country/Region of Manufacture: China