LEI AC ADAPTER NU30-4120250-13 MOTOROLA 539838-001-00 12V DC 2.5A POWER SUPPLY LEI AC ADAPTER NU30-4120250-13 MOTOROL
  • Model: LEI AC ADAPTER NU30-4120250-13
Add to Cart:
LEI AC ADAPTER NU30-4120250-13 MOTOROLA 539838-001-00 12V DC 2.5A POWER SUPPLY
LEI AC ADAPTER NU30-4120250-13 MOTOROLA P/N 539838-001-00  POWER SUPPLY
PRODUCT: AC Adapter
QUANTITY: 1
Model: NU30-4120250-13
Motorola PN: 539838-001-00
Input: 100-240V~ 50-60Hz 0.8A
Output: 12V 2.5A