LEI 481215003CT AC DC ADAPTER 12V 1500mA POWER SUPPLY
  • Model: LEI 481215003CT AC DC ADAPTER
Add to Cart:
LEI 481215003CT AC DC ADAPTER 12V 1500mA Leader POWER SUPPLY For Speaker subwoofers
CONDITION
New - Working
CONTENT
ONE ADAPTER ONLY
TESTED WITH
LOAD
INPUT: 120V ~ 60Hz 27W
OUTPUT: 12V =-=-= 1500mA - ----C----
CONNECTOR: Round Barrel
MODEL: 481215003CT
P/N:LEI-4
Dimension: 8 x 5.5 x 5 cm approx. (LxWxH)
Size L (inch): 2.1
Size w (inch): 2.3
Size H (inch): 3.4
Weight: 570g. approx.
Weight (lbs.): 1.5
Output Current (mA):
1500
Plug Type:
Female
Output Connector:
ID x OD x L 2 x 5.5 x 12 mm