OEM ACDP-120E02 19.5V 120W 6.2A for Sony Bravia KDL-43WF663 KDL-43WF665 Charger Compatible Brand For Sony Bundled Items
  • Model: OEM ACDP-120E02 19.5V 120W 6.2
Add to Cart:
OEM ACDP-120E02 19.5V 120W 6.2A for Sony Bravia KDL-43WF663 KDL-43WF665 Charger
Compatible Brand
For Sony
Bundled Items
Power Cable
Output Current
6.2A
Color
Black
Max. Output Power
120W