Genuine OEM Gateway HP-AN235D43 12V 19.6A 235W 6 PIN AC Adapter Power Supply Brand Gateway Compatible Brand For Gateway
  • Model: Genuine OEM Gateway HP-AN235D4
Add to Cart:
Genuine OEM Gateway HP-AN235D43 12V 19.6A 235W 6 PIN AC Adapter Power Supply
Brand
Gateway
Compatible Brand
For Gateway
Type
Power Adapter
Voltage
12 V
Color
Black
Output Current
19.6 A