SOUTHWESTERN BELL U120020D AC ADAPTER 12VDC 200MA POWER SUPPLY
  • Model: SOUTHWESTERN BELL U120020D AC
Add to Cart:
■ Condition: New - Working
■ Content: One Adapter only
DESCRIPTION:
Product Features:
■ Type : AC DC ADAPTER / POWER SUPPLY
■ Brand: Southwestern Bell - Made in China
■ Model: U120020D
■ Input : 120V 60Hz 8W
■ Output : 12VDC===200mA
■ Pin Type : Round Barrel - ----C-----
■ Pin Dimensions: 2 x 5.5 x 10 mm approx.