Genuine OEM AC Adapter for Samsung A10024_EPN A10024-EPN A10024EPN 22V 4.54A Bundled Items: Power Cable Type: AC/Stan
  • Model: Genuine OEM AC Adapter for Sam
Add to Cart:
Genuine OEM AC Adapter for Samsung A10024_EPN A10024-EPN A10024EPN 22V 4.54A
Bundled Items: Power Cable
Type: AC/Standard Compatible Brand: For Samsung
MPN:
le-001
Max. Output Power: 100W
Brand:
BBC
Output Voltage(s): 22V
Output Current: 4.54 A Compatible Product Line: for Samsung