Genuine OEM Adapter for FSP 54V 1.66A 90W FSP090-DMBC1 4 PIN Bundled Items: Power Cable Compatible Product Line: FOR
  • Model: Genuine OEM Adapter for FSP 54
Add to Cart:
Genuine OEM Adapter for FSP 54V 1.66A 90W FSP090-DMBC1 4 PIN
Bundled Items: Power Cable Compatible Product Line: FOR FSP, 54V
Compatible Brand: FOR FSP MPN:
H-001
Max. Output Power: 180W Brand:
BBC
Output Voltage(s): 54V Output Current: 1.66 A