Genuine APD WB-18D12FU AC Adapter Asian Power Devices 18W 12V 1.5A Compatible Model: Universal Cable Length: Does not
  • Model: Genuine APD WB-18D12FU AC Adap
Add to Cart:
Genuine APD WB-18D12FU AC Adapter Asian Power Devices 18W 12V 1.5A
Compatible Model:
Universal
Cable Length:
Does not apply
MPN:
WB-18D12FU, 12V 1.5A, Plug In, Asian Power Devices
Connector A:
Screw Terminals
Connector B:
2-Contact AC Male US
Output Voltage:
12 V
Brand:
APD
Brand: APD
Model: WB-18D12FU
Input: 100-240V~50-60Hz 0.5A max
Output: 12V 1.5A
Wattage: 18W