Genuine APD WB-12C12FU AC Adapter 12V 1A Power Supply OEM Type: AC/DC Adapter Features: Powered Compatible Model:
  • Model: Genuine APD WB-12C12FU AC Adap
Add to Cart:
Genuine APD WB-12C12FU AC Adapter 12V 1A Power Supply OEM
Type:
AC/DC Adapter
Features:
Powered
Compatible Model:
Universal
Color:
White
MPN:
Original APD, LPS, 122 Watt, Buttery Charger
Connector A:
//
Connector B:
2-Contact AC Male US
Output Voltage:
12 V
Brand:
APD
Brand: APDModel: WB-12C12FU
Input: 100-240V~0.3A 50-60HzOutput: 12V 1AWattage: 12WThis adapter is tested and guaranteed to be fully functional. The body may have minor cosmetic flaws, dust, scratches, etc., that will not affect its functionality.